Seria kosmetyków dla problematycznych włosów

Coraz częściej pojawiające się choroby skóry głowy, takie jak łysienie androgenowe, łupież, czy też nadwrażliwość skóry głowy, powodują u wielu osób spadek poczucia własnej wartości, dyskomfort w codziennym funkcjonowaniu, zachwianie równowagi emocjonalnej. Można powiedzieć, że przyczyną nadmiernego wypadania włosów są choroby cywilizacyjne, takie jak: chroniczne zmęczenie, stres, depresja, ale też czynniki genetyczne.

Produkty Dermedic Capilarte na podrażnioną skórę głowy

Osoby borykające się z bardzo wrażliwą i podrażnioną skórą głowy powinny sięgać po szampony delikatne i łagodne. Seria Dermedic Capilarte posiada w swojej ofercie kosmetyki dedykowane takim właśnie problemom. W swoim składzie zawierają tylko wysokooczyszczone substancje, które nie wywołują podrażnień. Dzięki systematycznemu stosowaniu szamponów Dermedic obserwuje się znaczną poprawę skóry głowy, a co za tym idzie – poczucie ulgi i ukojenia.

Dermedic Capilarte – szampony hamujące wypadanie włosów

Zastosowanie w kosmetykach innowacyjnej formuły Procapil i Pilotantum spowodowało wzrost skuteczności w hamowaniu procesu wypadania włosów. Dzięki temu można zaobserwować wzrost i wzmocnienie włosów, a także zwiększenie ich objętości i grubości. W szamponach marki Dermedic można też znaleźć wiele składników odżywczych, takich jak: sok z brzozy, ekstrakt z ziaren fasoli guar i szereg witamin wspomagających meszki włosowe.

dermedic capilarte

Dermedic Capilarte – metoda na łupież

Łupież to bardzo powszechne i jednocześnie dokuczliwe schorzenie skóry głowy. Zastosowanie produktów należących do linii Dermedic Capilarte wspomaga i normalizuje pracę gruczołów łojowych. Dzięki aktywnym składnikom, takim jak: kwas salicylowy, sok z brzozy lub cynk, można  poradzić sobie z łupieżem i przetłuszczaniem się włosów.

Produkty specjalistyczne dedykowane osobom borykającym się z najczęstszymi problemami skóry głowy są dostępne na https://www.cocolita.pl/dermedic-capilarte. Dają nadzieję na zdrowe i piękne włosy. Jednak, aby te kosmetyki zadziałały, muszą być stosowane systematycznie. Jeśli podejmuje się decyzję o tym, żeby dbać o właściwą pielęgnację włosów, to trzeba być w tym konsekwentnym.