Czym charakteryzują się oryginalne kosmetyki Dermoline Alantan?

Oryginalne kosmetyki Dermoline Alantan mają bardzo wiele zalet, dlatego też tym bardziej warto dowiedzieć się o nich nieco więcej. Na własnym zdrowiu nigdy nie warto oszczędzać, dlatego też najlepiej postawić na sprawdzone i skuteczne kosmetyki.

W czym pomóc może krem Alantan Dermoline?

alantan dermoline

Krem pielęgnacyjny zawiera w swoim składzie Alantoinę, która działa regenerująco i wspiera odnowę uszkodzonego naskórka. Nawilżający, wygładzający i zmiękczający krem można wykorzystać do wspierania gojenia. Jeżeli chodzi o najważniejsze składniki aktywne to warty uwagi jest D-panthenol, który koi, zmiękcza i natłuszcza naskórek. Witamina E znacząco normalizuje procesy rogowacenia naskórka, z kolei witamina A uelastycznia warstwę rogową naskórka.

Krem ochronny półtłusty

Kosmetyki Dermoline Alantan z witaminami A+E przeznaczone są przede wszystkim do pielęgnacji twarzy, dłoni. Jest to idealne rozwiązanie również dla osób, które poszukują skutecznego kosmetyku do pielęgnacji zrogowaciałej skóry łokci i stóp. Krem przeznaczony jest przede wszystkim do ochrony szorstkiej skóry, która narażona jest na niekorzystne warunki atmosferyczne.

Alantan krem czy maść – jakie różnice?

Balsamy, kremy i maści to bardzo podobne kosmetyki, dlatego też wiele osób nie wie czy wybrać Alantan krem czy maść. W pierwszej kolejności warto wspomnieć o tym, że maści są tak naprawdę emulsją wodną w oleju, dlatego też wyróżnia się bardzo tłustymi właściwościami. Głównym zadaniem maści jest chronienie skóry oraz magazynowanie wilgoci. Jeżeli chodzi o kremy to są to najskuteczniejsze wzmacniacze nawilżenia. Kremy jak powszechnie wiadomo w swoim składzie zawierają więcej wody niż maść. Jest to idealny kosmetyk dla tych osób, które cenią sobie nie tylko doskonałe nawilżenie, ale również łatwość aplikacji. Kremy Alantan Dermoline z Cocolita.pl działają nawilżająco, odświeżająco i regulująco. Osoby o bardzo suchej skórze powinny postawić w pierwszej kolejności na maść. Wynika to oczywiście z tego, że zawiera ona wysoką zawartość tłuszczu, dzięki czemu można zapobiec odwodnieniu.